Nový teplý distanční rámeček Flexispacer TPS

Při výběru nových oken jsou důležitým parametrem jejich izolační vlastnosti. Ty ovlivňuje i distanční rámeček, který zajišťuje stejnou vzdálenost mezi jednotlivými skleněnými tabulemi a spoustu dalších důležitých funkcí. Nový termoplastický rámeček Flexispacer TPS je dokonale přilnavý, tuhý a stabilní. Skla s rámečkem Flexispacer jsou navíc vyráběna na automatizovaných linkách, díky čemuž je aplikován s robotickou přesností. Jeho tepelněizolační vlastnosti jsou tak ještě lepší.

 

Nepřicházejte o teplo

Účinnou tepelnou izolaci zajišťuje především vysoká přilnavost distančního rámečku, díky kterému je meziskelní prostor dokonale utěsněný. Navíc po celém obvodu rámečku je jen jeden jediný spoj, což eliminuje kritická místa v ohybech na minimum.

Oproti hliníkovým, nerezovým, nebo kombinovaným rámečkům je Flexispacer elastičtější, proto jednoduše absorbuje napětí, které vzniká v izolačních sklech při změně tlaku a teplot.

Po celém obvodu také dochází k automatizovanému aplikování směsi bránící unikání ušlechtilého plynu ven z meziskelního prostoru a zároveň pronikání vodních par dovnitř izolačního skla.

Mezi vnitřními a vnějšími rámečky nejsou žádné posuny, a proto jsou neustále v jedné rovině. Flexispacer TPS je ideální distanční rámeček pro ornamentální skla, protože díky svým vlastnostem jednoduše kompenzuje všechny nerovnosti strukturovaného povrchu skla.

Ušetřete

flexispacer TPS

Tepelněizolační vlastnosti distančního rámečku Flexispacer TPS poskytují značnou ekonomickou výhodu, jelikož snižují nároky na vytápění. Navíc jeho matný a hladký povrch působí velmi vkusně. Splývá totiž s celkovým designem okna a není rušivý (tzv. chameleon efekt).

Při výrobě rámečku je navíc uplatňován „zero waste“ princip. Nevzniká při ní téměř žádný odpad, ani odřezky. Izolační skla s teplým rámečkem Flexispacer TPS jsou vyráběna exkluzivně pro plastová a hliníková okna a dveře SLOVAKTUAL.

Vyberte si z našich oken