Novinka – Slovaktual OPTIM

Na podzim přichází novinka z řady plastových a plastových oken s ALU klipem Slovaktual OPTIM, který Vám nabídne nekonečné spektrum použití a mnoho designových možností. Díky svým skvělým vlastnostem se stává ideálním výrobkem pro zpracování architektonických projektů a se svými vynikajícími hodnotami představuje jejich optimální řešení.

Prémiové izolační vlastnosti

Pokrokové uspořádání komor nového okenního profilu bylo projektováno a vyrobeno pomocí nejmodernějších výpočetních metod. To zaručuje vynikající tepelnou izolaci, vysokou stabilitu profilu a nadstandardní nosnost těžkých izolačních skel.

flexispacer TPS

Při stavební hloubce rámu pouze 76 mm, umožňuje využití nejen u novostaveb, ale i u rekonstrukcí. Jeho velkou výhodou je možnost zasklení křídla izolačním trojsklem až do šířky 48 mm z čehož plyne výběr optimálního zasklení pro neomezenou škálu projektů.

Vysokou odolnost proti větru, dešti a také hluku z vnějšího prostředí zajišťuje systém systém tří obvodových těsnění, které jsou v rozích svařeny. Vyšší těsnosti dosahuje i použitím osvědčené technologie vlepování skla, která zároveň pomáhá k vyšší tuhosti a stabilitě okna.

Okna vám tak lépe zajistí tepelnou pohodu za jakéhokoliv počasí.

Krásné na pohled

Nejvíce kombinací rámů a křídel nabízí právě systém Slovaktual OPTIM. Pro plastová okna používá Slovaktual označení HL (hranaté křídlo), CL (rovné křídlo) a OL (oblé křídlo). Novinkou v případě okna OPTIM je označení FL, které označuje plastové okno s hliníkovým klipem a unikátním plast-hliníkovým křídlem. Pro hliníkový klip je možné použít v hladké nebo strukturované povrchové úpravě nástřik v jakékoliv RAL barvě.

Svár V-Perfect

Další prvek, který odlišuje laminovaná okna OPTIM od ostatních oken je prvek V-Perfect. Je to tzv. neviditelný svár v rozích okna. Díky této technologii se podařilo dosáhnout esteticky perfektních laminovaných oken.

Na naší prodejně máte možnost si osobně prohlédnout průřez okenního systému OPTIM i vzorníky laminací a RAL.

Vyšší ochrana

Okna z profilu Slovaktual OPTIM jsou standardně vybaveny kováním se zvýšenou bezpečností. Při využití dalších prvků lze třídu bezpečnosti zvýšit až na úroveň RC 2.

Optimální osazení

Optimální osazení do stavebních otvorů a to jak v případě novostavby, tak i v případě rekonstrukce umožňují speciální rozšiřovací a spojovací profily.

Vysoká kvalita – lákavá cena

Poměr vysoké hodnoty tepelné izolace, kterým se těsně přibližuje k hodnotám našeho nejlepšího okna Slovaktual PASIV, jež je určeno primárně pro pasívní domy s téměř nulovou spotřebou energie a cenové úrovně okna Slovaktual OPTIM, dosahující v podstatě cenové úrovně okna Slovaktual STANDART, udělal z okna Slovaktual OPTIM jednoznačného premianta už od chvíle jeho uvedení na trh.

 

Prohlédnout parametry profilu OPTIM